5 декабря 2019 года, четверг

КИЕВ. Віртуальна мандрівка – реальне задоволення!

13.11.2019 | Община, Украина

Незвичайна вечірка від «Натів»- Ізраїльський культурний центр в Києві осіннього вечора 5-го листопада стала справжньою пригодою для всіх, кому пощастили прийняти в ній участь.


Дуже атмосферний ресторан «Маца та полум’я» вмістив чималу кількість гостей культурного центру. Всім їм належало здійснити неймовірну віртуальну подорож до Тель-Авіва в компанії відомого ізраїльського гіда, історика Зеева Вовка.


Учасниками цього заходу стала молодь студентського клубу «Натів»- Ізраїльський культурний центр в Києві, яка активно і з задоволенням приймає участь в житті центру. Але й пришло багато гостей, які ще зовсім недавно, в цьому сезоні, відвідали країну Ізраїль за програмою «Тагліт» та мають ще дуже яскраві враження від подорожі.


Гостей вечірки щиро вітала Директор «Натів»- Ізраїльського культурного центру в Києві Ілона Перельман. Вона побажала всім яскравих вражень та чудових емоцій від спілкування в дружній атмосфері.


А атмосфера вечірки була справді дуже дружньою. Зеєв Волк у легкій молодіжній манері спілкування занурив гостей у захоплюючу віртуальну подорож невідомими закутками Тель-Авіва. А також розповів багато цікавого та нового про дуже знані пам’ятки цього чудового «білого міста» – батьківщини сучасного івриту, столиці стартапів, ізраїльської моди, індустрії відпочинку та сучасної архітектури в стилі Баухаус.


Гості зустрічі, хто вперше, а хто вже ні, прогулювалися по району Неве-Цедек – першому району, котрий вийшов за межі стін старої Яффи ще в XIX ст. Колись він був найбільш небезпечним, але згодом став заселятися творчими особистостями та став сьогодні головним місцем існування тель-авівської богеми та інтелігенції, зосередженням оригінальної забудови, осередком проведення різноманітних культурних заходів.


Потім всі блукали молодіжним кварталом Флорентин. Після того, як в цю північну частину міста почали заселятися художники, він став першим в Ізраїлі осередком справжнього стріт-арту. Зараз, розписаний графіті, це улюблений район творчої молоді, де в будь-який час доби можливо знайти цікаву справу або пригоду.


Відвідали Яффу – старовинний район міста, що сам по собі є історичною пам’яткою. Повна назва міста Тель-Авів –Яффо. І якщо історія Тель-Авіва розпочалася тільки на початку минулого сторіччя, то факт існування Яффи згадується ще в древньогрецькій міфології. Один з найстародавніших портів світу сьогодні дуже атмосферне місце з музеями, що містять неймовірні археологічні знахідки, висячим помаранчевим деревом, що привертає величезну кількість туристів, колоритними старезними вуличками, художніми галереями, майстернями, блошиними ринками. Старовинна Яффа та сучасна частина Тель-Авіву складають контрастний та вражаючий тандем.


Із задоволенням губилися серед різноманітних товарів торговців з усього світу на славетному ринку Кармель. Там близькосхідний колорит такий концентрований та виразний, що здається його можна помацати руками.


Але у гостей вечірки була чудова можливість і в дійсності відчути смак та аромат близькосхідної кухні. Їх пригощали смачними блюдами від кухарів ресторану «Маца та полум’я» – різноманітними закусками мезе, пітами, хумусом та чудовим білим і червоним вином.


Швидко промайнула цікава зустріч, яка на декілька годин занурила її учасників в життя Тель-Авіва. Чарівність та професіоналізм Зеєва Вовка, невимушена та доброзичлива атмосфера, що панувала в дружньому колі, комфорт та колорит закладу подарували всім чудовий настрій та залишили особливі враження, а з ними, закоханість в сонячне місто, котре ніколи не спить – в неймовірний Тель-Авів!


«Натів» – Ізраїльський культурний центр дякує всім, хто долучається до наших подій . Залишайтеся з нами, попереду ще багато цікавого!


Источник http://il4u.org.il/kiev/

© 1997—2009 Всеукраинский Еврейский Конгресс
Еврейская студунческая организация Гилель Компьютерная школа Правда о Сионизме Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100